Uskutečněné akce

Přibývá nejen nových dárců a dobrých lidí, kteří chtějí pomáhat, ale i nových rodin, které potřebují naši pomoc.

Jedním z dárců je MR Párty Service - Radek Vojta, který pro NF uspořádal úžasnou akci pro motorkáře Motor arena 19.

Dle příslibu Radka bude výtěžek i z dalších plánovaných akcí určen NF. Moc děkujeme

Stále sbíráme víčka

Děkujeme všem, kdo nám se sběrem víček pomáháte. Bez vás bychom nemohli naplnit celý kamion. To díky vám jsme všechny ty malé, kulaté, barevné nesmysly, jak říká naše předsedkyně Simona Stojanová, nepromněnili ve spoustu tolik potřebných korun. Poslední nakládka vynesla úžasných 40 440,- Kč. Děkujeme

Další charitativní akce se konaly pro Filípka Přibila

Filípek Přibil je 14 letý chlapec z Karlových Varů, kterému osud do vínku nadělil spoustu zdravotních problémů.

V pohádkách bývá, že po narození stojí u kolébky tři sudičky. Většinou přejí štěstí, zdraví, úspěchy, lásku a ta třetí nepřidává nic dobrého. Tak to bylo zřejmě i u malého Filípka a tak mu sudička udělila do vínku řadu zdravotních problémů a poruch (růstovou retardaci, poruchu příjmu potravy, epilepsii a spoustu dalších zdravotních problémů, které ani lékaři nedokáží přesně diagnostikovat). Bohu díky ostatní sudičky dopřály Filípkovi dostatek lásky v podobě milujících rodičů, staršího brášky, babičky a tety. Bez jejich neomezené péče a lásky by Filípek nemohl existovat. Potřebuje neustálý dohled, protože přes všechna postižení je to veselý a rozpustilý chlapec, kterého napadají různé vylomeniny, které touží uskutečnit. Nedokáže ale dobře chodit, má špatnou stabilitu a tak by se velice snadno mohl zranit. Bez pomoci druhých se nedokáže najíst. Díky atypickému postavení hrtanu má poruchu polykání, může jíst pouze tekutou a kašovitou stravu, je nutné jej krmit lžičkou po malých doušcích, aby se neudusil. To vše zvládne rodina, i když je to značně vyčerpávající, ale Filípek potřebuje i pomoc materiální a finanční. Je nutné dojíždět na pravidelné lékařské kontroly do Prahy a Plzně, denně vozit Filípka do speciální školy v Ostrově, finance jsou nutné na nákup vitamínů, nutridrinků, velkého množství speciálních plen atd. Díky tomu, že tatínek Filípka má vážné onemocnění srdce a nemůže pracovat, je maminka jediným živitelem celé rodiny. Pevně věříme, že sudičky Filípkovi předpověděli i šťastný a spokojený život, plný hodných lidí s dobrým srdcem, kteří pomohou zlepšit jeho nelehký život. 

Rok 2019 začal Benefičním koncertem pro Nelinku Cichockou.

Nelinka Cichocká je pětiletá holčička z Kraslic, která se díky mnoha zdravotním postižením nedokáže postavit na nožičky, neumí mluvit a vyžaduje neustálou péči. 

Členové NF rozdávali radost v Nemocnici Sokolov

.

Malá Mikulášská nadílka se uskutečnila v jídelně dětského oddělení pod dozorem sestřiček i rodičů malých pacientů. Dětem se rozdávaly balíčky se sladkostmi i drobnými dárečky. Nechyběly písničky, básničky, ale ani slzičky. Velikou radost jsme udělali i starouškům na oddělení následné péče.  I oni se vrátili do dětských let a v myšlenkách hledali básničky, za které obdrželi sladkou svačinku.

Charitativní ples 2018

První charitativní ples NF nezastavila ani nepřízeň počasí a s ní spojené problémy. Vzhledem hroznému náledí, které proměnilo naše okolí v ledové království, zrušilo svou účast nejen řada hostů, ale bohužel se do místa konání nedostali ani někteří účinkující. Přes to všechno, se ples uskutečnil a přítomní, které neodradil led a mráz, rozhodně nelitovali a skvěle se bavili. O velice příjemnou atmosféru se postarali naši kamarádi ze Šneku Kraslice, skupina Ellen z Chodova i předtančení malých profesionálů ve společenských tancích, pod vedením Jana Ondera. Vzrušení do klidné společenské pohody přinesla dražba podepsaného dresu fotbalového útočníka Viktorie Plzeň, reprezentanta ČR Michaela Krmenčíka. 

11. ročník charitativního golfového turnaje

V neděli 30. září 2018 se na golfovém hřišti v Sokolově odehrál 11. ročník charitativního golfového turnaje, který uspořádal GOLF CLUB KLÍNOVEC&FICHTELBERG, za podpory společnosti Golf Sokolov a.s.
I letos byl výtěžek z turnaje určen na podporu Nadačního fondu Andělská křídla naděje, který pomáhá tělesně a zdravotně postiženým, a vážně nemocným dětem do 18 let. O proti loňskému roku byla příroda k účastníkům turnaje velmi vlídná, neboť od samého rána hráče provázelo hřejivé slunce. Odpolední vyhodnocení a doprovodná akce byla zahájena hymnou nadačního fondu - Mít k sobě blíž, kterou nazpíval Davide Mattioli společně se svou dcerou Valentýnkou. Moderátorského žezla se ujal viceprezident klubu Petr Matoušek společně s předsedkyní nadačního fondu Simonou Stojanovou, která svou roli zvládla na jedničku. Hovořilo se o uplynulých ročnících, o sběru plastových víček i o dětech, kterým NF pomáhá. Pravidelně NF přispívá Natálce Hajduové na léčebný pobyt v Lázních Klimkovice. Těsně před konáním charitativního turnaje se na NF obrátila maminka autistického chlapce a požádala o příspěvek na zakoupení notebooku, který bude sloužit jako učební pomůcka. Správní rada se ihned rozhodla, že nebude přispívat, ale notebook koupí a celý uhradí. A tak Adam Přichystal, který navštěvuje Denní centrum Žirafa, mohl na této charitativní akci z rukou členů správní rady Nadačního fondu Andělská křídla naděje převzít svůj nový notebook. Radost měla celá rodinka a slzičky dojetí neskrývala jen maminka, ale i řada přítomných. Následně členové správní rady nadačního fondu převzali dárkové šeky - od účastníků turnaje částku 14 900,- Kč, manželé Zdena a Martin Loukotovi věnovali částku 5 000,- Kč, firma ChanGroup s.r.o. Sokolov věnovala částku 5 000,- Kč, manželé Skleničkovi věnovali 4 000,- Kč, manželé Dvořákovi 1 000,- Kč a další štedrý dárce věnoval částku 5 000,- Kč. Přítomní ještě přispěli částkou 2 400,- Kč. Celkový výtěžek akce tedy činí úžasných 37 300,- Kč. Malým poděkováním pro všechny přítomné bylo vystoupení skupiny Beat Generation z MDK Sokolov a skvělé vystoupení orientálních tanečnic Salome. Účinkující vystoupili bez nároku na honorář, za což jim patří velký dík. Po celé odpoledne se mluvené slovo střídalo s velmi příjemnými pěveckými vstupy v podání pana Jaroslava Chána, kterému také ze srdce děkujeme. Jeho skvělé pěvecké vystoupení a skvělý výběr hudby většinu přítomných velmi mile překvapil. Obrovské poděkování patří samozřejmě všem, kteří se rozhodli charitativního turnaje zúčastnit, a tím podpořili dobrou věc.
Takže ještě jednou touto cestou děkujeme všem hráčům, personálu restaurace, manželům Loukotovým, Skleničkovým a Dvořákovým, společnosti ChanGroup, panu Jaroslavu Chánovi, štědrému dárci a tanečním skupinám Beat Generation a Salome... díky za vaši podporu, které si nesmírně vážíme.

Píše se datum 7. října 2017 a na golfovém hřišti v Sokolově se chystá jubilejní 10. ročník charitativního golfového turnaje, který uspořádal GOLF CLUB KLÍNOVEC&FICHTELBERG, za podpory společnosti Golf Sokolov a.s. Golfisté vyrazili do sychravého rána, aby svou účastí podpořili Nadační fond Andělská křídla naděje, který pomáhá tělesně a zdravotně...

V sobotu 22.10.2016 se na hřišti Golf Sokolov uskutečnil již 9. ročník charitativního golfového turnaje, který organizuje Golf klub Klínovec&Fichtelberg v čele s prezidentem klubu Martin Loukota. Poslední tři ročníky byly organizovány pro Natálku Hajduovou ze Starého Sedla, která trpí od narození dětskou mozkovou obrnou. Výtěžek z letošního ročníku...

8. ročník charitativního golfového turnaje byl určen pro Natálku Hajduovou. Na akci se kromě hlavních organizátorů podílel Karlovarský kraj a Hornický spolek Apollonia Nové Sedlo.