Srdečně zveme na:

12. ročník charitativního golfového turnaje.

Doprovodný program od 15 hod. Těšit se můžeme na akrobatický rokenrol, orientální tanečnice i pěvecké vystoupení.

Drakiádu, kterou pořádá MR Párty Service Radek Vojta. Zábava je připravena pro malé i velké navštěvníky. Připravena je přehlídka leteckých modelů, soutěže pro děti i dospělé, také občerstvení a drobné ceny.


Finanční prostředky na pomoc potřebným se členové Nadačního fondu Andělská křídla naděje snaží získat vlastními projekty a organizováním charitativních akcí, sběrem plastových víček apod. 

Charitativní golfové turnaje

Tradice golfových turnajů vznikla v roce 2007, kdy s tímto nápadem přišel prezident golfového klubu Martin Loukota. Hlavním organizátorem těchto turnajů je GOLF CLUB KLÍNOVEC & FICHTELBERG. 

https://www.gckfg.cz/

Sbírky plastových víček
Sbírky plastových víček

Sběr plastových víček

S nápadem sbírat plastová víčka na pomoc potřebným dětem, přišla koncem roku 2013 paní Simona Stojanová. Postupně zorganizovala sběrná místa v místě svého bydliště, následně v okolí a postupně se rozjel sběr víček v celém kraji i za jeho hranicemi. Sběr plastových víček ovšem není jednoduchá záležitost.

Pro uskladnění jsou potřeba prostory, pro odvoz je nutné sehnat dodávkové, nebo nákladní auto. Je třeba nakoupit pytle a velmi často se musí krabice nebo pytle s víčky přebrat a dát do nových pytlů. Následně zajistit odvoz do sběrny a to vše stojí spoustu času a úsilí.

Prodej drobných výrobků vlastní výroby.

Za účelem propagace NF a získání finančních prostředků na pomoc potřebným, jsou příležitostně prodávány drobné předměty vlastní výroby, výrobky dětí a přátel, magnetky, hrnečky apod.