Nadační fond Andělská křídla naděje

byl založen 1. srpna 2017, ale jeho členové se charitativní práci věnují již řadu let. Před cca deseti lety se uskutečnil první charitativní golfový turnaj a postupně začaly přibývat další charitativní akce. Výtěžky z těchto akcí pomáhaly nejdříve dětem z dětského domova v Ostrově nad Ohří a následně autistickým dětem z Denního centra Žirafa v Novém Sedle. Koncem roku 2013 jsme se díky paní Simoně Stojanové začali zaměřovat na pomoc dětem s diagnózou DMO - dětská mozková obrna a zabývat se sběrem plastových víček. První příspěvek putoval malé Elišce z Moravy a postupně přibývala celá řada dětí, kterým jsme se snažili sbírkou plastových víček, finančně i materiálně pomoci.

Posláním a účelem Nadačního fondu Andělská křídla naděje je pomoc tělesně a zdravotně postiženým dětem, dětem trpícím jiným závažným a dlouhodobým onemocněním (onkologická onemocnění, cystická fibróza, svalová dystrofie, DMO, nemoc motýlích křídel apod.) a to do 18 let věku dítěte. Finanční prostředky na pomoc potřebným se snažíme získávat vlastními projekty a organizováním charitativních akcí, sběrem plastových víček apod.

Jsme vděčni za jakoukoliv pomoc a za všechny dobré lidi, kteří nám s láskou pomáhají a naši činnost podporují. Věřte, že bez Vás a Vaší pomoci by to nešlo.

Proto vám všem ze srdce děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Městský úřad

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.

 

Vzdělávání

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.

Daňový rádce

Klikněte a můžete začít psát. Veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo.

 

Komunální odpad

Klikněte a můžete začít psát. Voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem.

Poplatky

Klikněte a můžete začít psát. Ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

 

Komunita

Klikněte a můžete začít psát. Adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt.